Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Burlesque stiil- võrgutamise kunst

burleskBurlesque stiil

Mis asi on burlesque? Särav, avatud, mehi võrgutav, vulgaarsuse ja tigeduse piiril. Samal ajal süütu ja imeline. Kõi see on burlesque- stiil, mida jumaldavad naised. Kõik see tuleb 19. sajandist.

Burlesque sünd

Kaua aega tagasi Itaalias, kogunesid nädalavahetusel elanikud teatris, kus näitlejannad naeruvääristasid inimpatte. Vaatajate ees nad ilmusid väga avameelsetes kleitides. Kahekümnendal sajandil stiil burlesque võttis endale striptiisi elemente ja levis Itaaliast välja. Ja ainult üheksakümnendatel burlesque sai selliseks, nagu ta praegu on. Lisaks see levis ka massidesse. Kaasaegsed neiud armastavad seda stiili ja kasutavad seda mida ainult esinemiseks muusikalides vaid ka ilmalikel üritustel.

Burlesque stiili tutvustus.

Kui te tahate avastada, mis asi on stiil burlesque, alustage meigist. Nahk peab olema siledat kahvatut värvi. Professionaalsed makeup kunstnikud nimetavad seda tooni portselani tooniks. Joonige silmi kokteili nooltega, huuli värvige punase huulepulgaga. Juuksed tuleb lokkida ja teha ilusat vormi. Lisaks neid võib kaunistada pärlide, litride, sulede või väikse kaabuga.

Burlesque kostüüm

Nüüd räägime riietest. Teil tuleb teha märkavaks ümaraid puusi, suuri rinde ja peent taljet. Kõike seda võib teha korseti abil. Tuleb valida kitsat seelikut ning selle pikkus peab olema veidi alla põlve.  Selle komplekti võib asendada tiheda kleidi, tüsedate varukatega. Erilist tähelepanu pöörake rinnale. Stiil burlesque nõuab väga suur dekolteed, mis võimaldab meestel nautida rindu. Jalanõud sobivad erinevad, kuid konts ei tohi olla alla 6 sentimeetri.

Abiks!

Kui te häbenete esineda publiku ees, alguses proovige avaneda magamistoas. Selle jaoks valige seksuaalset punast korsetti, musta pitilist aluspesu ja sukad sukapaeltega. Te hakate tundma ennast  tõelise võrgutajane keda jumaldab iga mees.

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!