Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Erootiline striptiis ei ole lihtsalt labane riidest lahti võtmine

Erootiline striptiisErootiline striptiis- lõõgastumise tants

Erootiline striptiis- on tant teie hingele, teie rahulolu ja lõõgastuse jaoks. Kujutage ette, et te olete üksik ja töötate terve nädal ja nädala lõpus mõtlete mida teha. Siin tekib dilemma, uputada oma mured klaasipõhja või lootusetult otsida neiut, kes teeks teie õhtu paremaks? Aga võib ka ühendada need 2 asja ning nautida kerget erootilist striptiisi ilusa neiu poolt.

Erootiline striptiis ei ole labane riidest lahti võtmine

Erootiline striptiis ei ole lihtsalt vulgaarne riidest lahti võtmine, mis on teiste tantsustiilide labane paroodia. Ei, see pole nii. See on striptiis, mis aitab lõõgastuda ja on abiks üksikutele inimestele ning lahtiriietumine ei ole vajalik. Esimesed katsed alustada sellist kultuuri olid tehtud 1893. aastal kui Chicagos üks tantsijatest võttis end riidest lahti ning Moulin Rouge´i laval tehti ühe ürituse ajal sama. Siis veel keegi ei arvanud, et selline asi muutub populaarseks terves maailmas.

Erootika striptiisi vastu

Kõik teavad mis on erootika, striptiisi aga loetakse üldse kunstiks, mis ei puuduta midagi ebasündsat. Kuigi erootikal ja striptiisil on ühiseid tunnuseid, näiteks lahiriietumine, siis neid samastadaikkagi ei tohiks. Kui rääkida tantsust detailsemalt, siis vahet ei ole mis soost isik seda esitab. Kuid erootiline striptiis on alati olnud ja on meeste jaoks. Ja muidugi väga harva ka naiste jaoks. Seega neiud peavad olema noored, hoolitsetud, modelli mõõtudega ning olema heas füüsilises vormis ja peavad oskama tantsida striptiisi. Loogiline, et mida paremini tantija oma tööd teeb, seda rohkem talle makstakse.

Tänapäeval veel loetakse seda tantsu millegiks, millest ei räägi intelligentsed inimesed. Kuid kui te külastate mõnda kvaliteetset striptiisi klubi, siis te ei näe seal lihtsalt paljaid inimesi vaid näete fitnessi ja akrobaatika segu, suurepäraselt veedate reede õhtu ja räägite oma sõpradele, mis see erootiline striptiis on!

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!