Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Huvitav striptiis, on privaatne striptiis

PrivaatstriptiisStriptiis, privaatne tants

Igale mehele meeldib ilus striptiis. Siinkohal ta võib täitsa rahul oma naise või tüdruksõbraga. Selline tants hurmab oma esteetikaga. See on tähtis nii nende jaoks, kes tegeleb loomingulise tööga kui ka inimestele igava tööga. Kuid tavaline striptiis ei rahulda kõiki. On mehi kes vajavad puutekontakti. Nende jaoks ideaalselt sobib privaat tants.

Tavaliselt, igas striptiisi klubis on spetsiaalsed ruumid, kus külastaja saab jääda tantsijaga kahekesi. Kuid kõige tähtis reegel on see ,et privaat striptants on võimalik ainult siis kui mees ei puutu neiut. Ta istub toolil ja tantsija võib puudutada meest, istuda tema põlvedele. Juhul kui klient ei suuda ennast hoida, neiu võib igal hetkel katkestada privaat tants. Raha tagasi ei maksta, kuna reeglid olid rikutud.

Privaatne striptiis

Kuidas näeb välja selline tants. Privaat tants tavaliselt algab mehest kaugemal. Tantsija erutab meest, tehes köitvaid liigutusi oma kehaga. Sel hetkel ta on nagu kiskjas kass põlevate silmadega. Tants võib sisaldada nii sujuvaid liikumisi elemendist elemendini kui ka järske. Järk-järgult mees hakkab soovima, et neiu puudutaks teda. Privaat tants on üles ehitatud sujuva mehe erutamisega. Tantsu keskosa venib 2 kuni 5 minutini. Huvitav koht millega lõppeb striptiis. Privaatne tants liigub kliendi põlvedele. Selleks ajaks mees kirglikult tahab naist.

Privaatne striptiis võib lõpuks tekitada seemnepurset. Selliste põnevate seikluste armastajad võivad maksta suuri summasid striptiisi eest. Privaatne tants on nii värvikas rõõmtunne, et paljude meeste jaoks on see suur pidu. Kodus ju võib oodata mitte privaat striptiis vaid kilosid juurde võtnud naine vanas hommikumantlis. Naised peaksid mõtlema selle üle, kui nad tee taolisi asju enda magamistoas siis nad võivad lõplikult äraunustada kuida meelitada meest.

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!