Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Kuidas õppida seksuaalselt tantsid striptiisi

Striptiistantsu õpetusStriptiis, kuidas seda õppida?

Kuidas tantsida striptiisi? Tõenäoliselt, paljud neiud, kes tundsid huvi selle tantsu vastu, küsisid seda küsimust. Algajatele, striptiis on üsna raske, sest kvaliteetse tantsime jaoks on vaja head füüsilist ettevalmistust. Aga kõik pole nii halb- ära õppida saab igaüks.

Kuidas tantsida striptiisi?

Esimine ja kõige tähtsam reegel mida peab iga tantsija meelde jätma- tuleb olla vaba! Just see asi on algaja jaoks liiga raske. Kui te tahate, et teie tants tuleks meeldejääv, tuleb täielikult vabaneda häbenemisest ja ebakindlusest. Kuidas seda saavutada? Tuleb ära õppida tantsimse baasi. Sellega teid aitavad striptiisi tunnid. Internetis võib leida palju sellised videotunde, kus teile näidatakse pealiste liigutustega ja seletatakse kuidas striptiisi tantsida.

Kui häbitunne ei jäta teid isegi tantsu ajal, siis tuleks mõelda selle üle, et hakata treenima oma keha, valmistades seda esinemiseks. Striptiisi õppimine on üsnagi raske. Paljud striptantsijad valmistasid ennas kuude kaupa tantsuks laval. Peale selle, ilusa ja esteetilise striptiisi jaoks on vaja valida muusikat, mis teid edasi lükkab. Isegi kui striptiisi tunnid toimusid muusika saatel, mis teiele väga ei meeldinud, pole viga. Elav ja põnev muusika paneb teie keha tantsima ning valima sobilikke liigutusi iseenesest.  Pärast väikest praktikat, te ise saate vastata küsimusele kuidas tantsida striptiisi vabalt ja kindlalt.

Professionaalne õppimine ja striptiisi tunnid

Selle jaoks, et minna professionaalsele lavale, tantsija peaks omama mitte ainult head välimust, vaid ka head füüsilist ettevalmistust ning tanstubaasi. Striptiisi akadeemia on kohtm kus võib kõike seda saada. Seal iga õpilasega tegeleb kvalifitseeritud treener. Taolistes kohtades, striptiisi tunnid sisaldavad endas mitte ainult tantsu, vaid ka kehatrenni, praktilisi ülesandeid, kus õpilased vabanevad kompleksitest ja kinnisusest.

Professionaalne striptiisi akadeemia sobib ka võistlusel osalemiseks. Programm sobib bi algajatele kui ka nendele kes omavad juba mingisuguseid oskusi

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!