Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Kuumad erootilised tantsud, cancan, kabaree, burlesque

kan-kanErootilised tantsud, cancan, kabaree, burlesque

Erootilised tantsud- on kehakeel. Igas tantsus näidatakse vaatajale mingisugust mõtet. Täna me räägime teile kolmest “kuumast” tantsust. Kõik nad on loodud vaatajate lõbustamiseks. See artikkel meeldib kõikidele, kellele meeldivad ilusad naiste liigutused. Nimelt, tantud cancan, burlesque ja kabaree. Kõik kolm tantsu on milleski sarnased aga nendel on mõningad erinevused. Allpool räägime mida nad endast kujutavat.

Tants cancan

Tants cancan on energiline tants, mis sündis Pariisis, Prantsusmaal 19. sajandi alguses. Pikemat aega cancan oli peetud halvaks ja siivutuks. Peamised liigutused tantsus on spagaadid, hüpped, jalavisked mis iga minutiga võrgutavad aina rohkem. Kusjuures, tänapäeval kõik arvavad, et cancanis võivad osaleda ainult naised. Tegelikult, algusest peale tantsisid seda ka mehed. Nad tegid kõike neid liigutusi mida tegid ka naised. Cancan’is, jäävad tantsijad tantsu lõpuni riietes. Burlesques on veidi teist moodi.

Tants burlesque

Tants burlesque on sarnane strip-plastikaga, selle eesmärk on panna vaatajat pidevalt imetlema seda tantsu show lõpuni. Selle jaoks tantsijad teevad võrgutavaid liigutusi, täites tantsu seksuaalsusega, sujuvusege ja iludusega. Tantsu ajal võtab tantsija järk-järgult riidest lahti kuni selga jääb ainult aluspesu. Alg variandis oli lubatud maha võtta ainult kinnast, kingi ja sukke. Ja uskuge mind, nad tegid seda imeliselt. Aga kui te armastate eriti avameelset show, siis soovitame teile kabareed.

Tants kabaree

Tants kabaree nagu ka cancan, tekkis prantsusmaal 19. sajandil. Selle mõte ei muutunud siiamaani. Põhiliseks jääb vaataja lõbustamine. Tants sai oma nime klubist, kus seda tantsiti. Selle järsud liigutused, värvikad kostüümid( või isegi nende puudus), teatraalsed kaunistused ja komöödilised etüüdid. Mõnikord isegi tantsijad kasuutasid akrobaatilisi trikke. Vaadates korra kabareed, teil tekib soovib vaadata seda imelist show’d veel ja veel

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!