Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Meeste ja naiste privaat striptiis ja väljasõit

Striptiis poissmeestepeoleTellida naisstriptantsu on väga lithe

Kõige levinum variant striptiisis on võimalus tellida naisstrptiisi. Meestel on selles plaanis kergem, pole vaja kuskil midagi kaua otsida, istuge autosse ja minge linna mistahes stripikluppi. Astuge sisse ja pole vaja isegi midagi tellida- kõik on teie ees. Nautige.

Privaat striptiis klubis

Suur osa stripiklubidest pakuvad tänapäeva täitsa tavalist teenust- privaat striptiis. Erineb see selle poolest, et te olete suletud saalis, mitte teiste klubi külalistega. Tantsija tähelepanu on suunatud ainult teile, te tunnete tema hingeldust, ümberringi kedagi pole (ärge unustage turvameestest ukse taga). Privaat striptiis sobib meestele, kellele on ebamugav ühiskonnas ning saades selle iidse tantu energia soovib privaatsust. Selleks privat striptiisi Tallinnas

Lisa teenus: striptiis väljasõiduga

Oletame, et teil on palju tööd ning teil pole minutitki vabaaega aga on soov kuidagi madaldada pinget. Pole hullu. Striptiis väljasõiduga- Mitte väga populaarne kuid lihtsalt teostatav. Vähesed klubid pakuvad seda teenust aga leida seda ei ole raske. Kui teete kohvipausi, avage internet ja tunni aja pärast, väljasõidu stripitants on seal kus on teil seda vaja. Aga olge valmis maksma hinda, sest väljasõidu striptiis pole isegi privaat ja see nõuab lisakulusid.

Striptiis poissmeeste õhtul- Õnnestunud peo garantii

Teil väga vedas,  kui tahate veidi “magusat” enne sõbra pulma. Stripitants poissmeeste õhtul mitte ainult ei tee paremaks atmosfääri vaid ka lisab natuke naisseltskonda. Mida me ikka teeme naisteta. Tellimisel ära unusta öelda, kuhu täpselt läheb tantsija. Poissmeeste õhtu on tõsi asi ja sealne striptiis nõub lisa ettevalmistusi.

P.S Meesstriptiis koju

Lõpupeale paar sõna väljasõidu meesstriptiisist, kui te olete naine ja siiamaani loete seda teksti. Teha seda on vägagi kerge, sest on olemas erinevad firmad, mis pakuvad meesstriütiisga väljasõiduga koju. Aga olge ettevaatlikud, et teie meest poleks lähedalt ja kõik õnnestuks. Loodan, et saate suurepärase naudingu vaatest.

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!