Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Milleks on vaja naisele striptiisi. Naine ja striptiis

Striptiis algajateleStriptiisi tähendus naise jaoks

Striptiis naise jaoks- on väga kasulik oskus. Mõelge vaid, et Te saate ükskõik millisel hetkel võtta oma abikaasal pinget maha, tehes vaid paar elegantset ja ilusat liigutust. Esiteks proovige erinevaid rolle, erinevat aluspesu ja kostüüme. Kuigi see on naise striptiis, ei tohi see olla lihstalt striptiis, mida naine oma mehele teeb. Ärge kartke näidata ennast kellegi teisena, sest see ainult tõstab temperatuuri ruumis ning aitab mehel saada tõelist naudingut.

Hirm, mida striptiis tekitab

Mõnikord muutub striptiis naise jaoks millekski hirmsaks ja takistavaks kuid see on suur eksimus. Antud tants avab Teid ja Teie suhteid. Alustage väikestest õpetusvideotest, suhelge sõbrannadega, kes on sellega kokku puutunud ning järk järgult proovige saadud teadmisi praktikal. Kõik ei ole nii raske kui tundub ja võimalik, et Teile meeldib see nii palju, et naise striptiis saab Teie abielu osaks.

 Mida on naisel striptiisi jaoks vaja

 On tähtis aru saada, et striptiis naise jaoks ei ole ainult hea keha välimus vaid ka plastika ja tantsu harmoonilisus. See ei ole nii. Peamiseks kriteeriumiks on Teie pilk. Lihtsalt heast tantsimisest ei piisa, eriti siis kui Teil abikaasaga pole kõik korras. On tähtis mängida temaga väikest mängu. Teie pilk võib öelda rohkem kui Teie keha või vastupidi näidata, et isegi kui naise striptiisi liigutused tulid teil välja, siis abikaasa ei erutunud, sest ta ei näinud mingisugust tahet ega siirust.

Striptiis on kingitus!

Naise striptiis võib olla kingitus, mis võib muuta teid ning midagi teie partneris kuid võib ka panna piinlikku olukorda ettearvamatu tulemusega. Teie trennid ja töö mida te enda jaoks teete, aitavad vältida sellist olukorda ning teha kõike nii, et te saaks tohutu naudingu sellest protsessist.

Striptiis toolil kallima jaoks- suurepärane striptiis

Iga tüdruk teab, millest ta kallim tunneb naudingut. Mõnikord, need samad paarid toovad enda eraellu erinevusi näiteks ebatavalisi kingitusi Mõned vigurdavad palju oma ideedega, mõned eelistavad klassikat. Räägime teisest lähemalt.

Striptiis kallima jaoks

Striptiis kallima jaoks ei ole lihtne asi, mis nõuab ettevalmistust. Kui te ei taha muidugi end häbistada. Kallim muidugi andestab teile, kuid kas ta palub teid kunagi korata seda? Kas ta palub teid tantsida striptiisi toolil kui teie liigutused on pigem armsad ja veidrad kui kuumad ja erutavad? Arvan, et mitte. Te ei kuule hõiget “wow“ ega “suurepärane striptiis“ vaid näete ainult haigutust ja rikutud tuju. Seega olge ettevaatlik. Esiteks, võtke seda kõike tõsiselt- striptiis kallima jaoks on väga peen asi. On vaja sihikindlaid treeninguid ning adekvaatset suhtumist enda suhtes. Ärge kunagi valetage endale! Kui te vaatate peeglisse ja ei näe seda vapustavat striptiisi siis ärge oodake ka seda oma kallimalt. Elegantsus tuleb aja möödudes, seega tehke trenni, tehke korda oma keha ja samm-sammult alustage tantsukuntsi õppimist.  Ärge kartke juba algusest peale kasutada erinevaid abivahendeid ja muuta õhkkond veelgi paremaks. Tantsige striptiisi toolil ning kujutage ette, et teie kallim juba istub seal ja naudib seda väikest mängu.

Väike abi striptiisi tantsimisel kallima jaoks

Samuti on tähtis aru saada, et striptiis kallimma jaoks on sama, mis striptiis kuskil klubis. Ärge mängige üle, olge oma tavaolekus kuid mõnikord riskige ja ületage piire. Piisab sellest, kui kallim näeb kui kirgeline ja samas loomulik te olete ning ta sulab üles ja tema tahtmine suureneb. Ning isegi kui teil tuleb kõik välja ja te saate sellest aru, siis ärge kiirustage, sest tuleb valida õige hetk. Striptiis kallima jaoks on vajalik siis, kui kallim on väsinud, kurb või ei tea kuidas käituda. Suunake teda kasutades oma keha, šarmi ja võlu. Kui kõik on korras, siis te näete seda tema näost ja mitte ainult sealt. Loodame, et see aitab teil oma kallimaga lähemaks muutuda.

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!