Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Pole dance- kunst mis kingib enesekindlust

Pole dance- kunst mis kingib enesekindlust

Tänapäeva tantsusuunade seas aina pouplaarsemaks muutub pole dance või postitants. Need kes ütlevad, et see on ülereklameeritud eksivad. Tegelikult postitants on terve kunst, mis nõuab pingutust ning aiatab leida sisest jõudu, kinkida enesekindlust ja tõsta enesehinnangut. See ei ola ka ainult tants vaid ka spordiala, pole dance aitab saada vormi ja arendada paindlikkust ja plastikat.

Pole dance- mida peab teadma algaja?

Seda on olemas mitu varianti. Oleneb sellest mida trenni ajal rõhutatakse. Kõige lhtsamateks võib nimetada sport ja art suunda, kus tähelepanu suunatakse sportlikkusele ja kunstilisusele. Palju raskemad on exotic pole dance, kus on väga tahtis ka muusika, venivus ja plastika.

Vaatamata sellele mida te valite, tuleb jätta meelde paar soovi:

  1. Trenn nõuab palju aega ja pingutusi. Kuid tahtejõu korral, võib pingutust muuta väga kasulikuks harjumuseks.
  2. Tuleb mõelda riietest ja jalanõudest. Mugavuse jaoks tuleb võtta kasutusele topi ja lühikesi pükse. Samuti valida kingi mis ei libise.
  3. Edukuse saladus- õigesti valitud treener. Just temast sõltuv kas pole dannce muutub elustiiliks või jääb õnnestamatu sooviks.

 

Kas tasub alustada postitantsuga? Arvamused- parim vastus!

Mari, 18 aastat: “ Ammusest ajast mulle meeldist postitantsu kunst, kuid mul polnud spetsiaalset ettevalmistust. Sugulsed ka ei saanud aru. Kuid otsustasin alustada selle tantsuga ja see oli parim otsus. Nüüd tean, et mõnikord on väga tähtis iseseisval otsustada. Kõik oli palju lihtsam ja huvitavam kui ma arvasin. Hea vorm, enesekindlus ja plastika- nüüd mul on seda kõike”

Olga, 34 aastat:”Pole dance- see on see juhus, kui tähtis on mitte vanus vaid soov liikuda edasi ja areneda. Vanus? Millest te räägite? Ma tunnen ennast kergelt ja enesekindlalt, kallimaga on kõik hästi. Jah, raskused olid, kuid kõige tähtam on kuulata ennnast ja treenerit, kõik muu tuleb ise”

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!