Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Priivat teenus koju: mees- ja naisstriptiisi tellimine

Striptiis firmapidudelKuidas saab tellida naisstriptiisi?

Täna räägime striptiisist ja erinevatest võimalustest tellida seda. Kõige tavalisem, kergem ja kättesaadavam on naisstriptiisi tellimine. Peaaegu iga linna striptiisiklubi  anna võimaluse miite ainult tellida striptiisi vaid ka lihtsalt tulla ja vaadata seda  live’is, koos lõõgastava joogiga. Järgmised variandid vähem levinumad.

Kuidas saab tellida meestriptiisi?

Te olete neiu ja te kõvasti tahate tellida meesstriptiisi. Sellisel juhul avage brauseri ja küsige täpse otsingu küsimuse: „tellida meesstriptiisi antud linnas”. Teie ees ilmub suur nimekriri erinevate valikutega. Te saate teha teid huvitava valiku ja liikuda valitud kohta. Sellised striptiisid, tihti, on privaatsemad, millest räägime edasi.

Privaat striptiis, kui võimalus varjata liigsetest silmadest.

Privaat striptiis võimaldab teil ja teie poolt valitud tantsijal minna hubasesse tuppa, kus teile kingitakse isikliku tantsu ja pööratakse piisava tähelepanu. Pole vahet mis striptiis see on, mõlemad variandid võimaldavad privaat striptiisi, oleneb ainult klubist. Privaat striptiis võib toimuda ka vabaõhul, lihtsalt kuskil kaugemal üldstseenist, mugaval diivanil. Aga see pole veel kõik. On võimalus ka kõige rikkamatele, laiskadele ja nõudlikumatele.

Võimalus laiskadele- striptiis koju

Kui te ei taha isegi kuhugi sõita, otsida mingisugust klubi või te lihtsalt häbenete teisi külastajaid siis ka siin on väljapääs. 10 minutiga internetis mõndades klubides te leite kallist lisateenust: striptiisi tellimine koju. Teil tuleb määrata aeg, kokkuleppida muudest tellimuse omapärasustest, näiteks, teha ettemaksu. Ja mõne aja pärast neiu (või mees) tuleb teile koju ja pühendab oma talenti ainult teile. Mõned, eriti eiliit tantsijad sõidavad koos turvamehe või juhiga, seega ärge ehmuge. Lihtsalt olge adekvaatsed, viisakad ning te saate suurepärase naudingu, kodust väljumata, lihtsalt tellidest striptiisi koju.

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!