Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Riietus, kostüümid, postitantsu lühikesed püksid. Millised peavad oleme riided?

Riiete tähtsus postitansus

Postitants on tänapäeval neidude seas väga populaarne. See tants võimaldab mitte ainult hoida end heas vormis, vaid ka vabastada om sisest seksuaalsust. Hiluti postitants sai spordiala staatuse ja sellega tekkisid ka riiete nõuded.

Millised peavad olema postitantsu riided?

Esimene ja kõige tähtsam- see peab olema mugav. Vaatamata stereotüüpidele, riiete avatus ei ole esimene nõue riiete suhtes. Just teistpidi, see tekitab psühholoogist kinnisust ja käsib mõtlema sellest, kas tants on liiga ebakorrektne või mitte. Avatud peavad olema ainult jalad, kõht ja käed- see võimaldab takistada liigset libisemist postil. Peale selle, postitantsu riietus peab olema valmistatud tugevast elastsest materjalist. See võimaldab liikuda vabalt ja ei rebene. Samuti elastne riie on tihedalt ümber keha, mis võimaldab maksimaalse puute postiga.

Millised peavad oleme lühikesed püksid ja top postitantsuks?

Üks elementidest, mida sisaldab postitantsu kostüüm on lühikesed püksid ja top. Lühikesed püksid võivad olla pikemad või lühemad, võivad olla kaunistatud lisa elementidega, näiteks väljalõikega. Nad peavad olema põlvest kõrgemad ja tihedalt ümbritsema keha. Tantsu top ei erine tantsu topides. Selle välimus võib olla erinev- kõik sõltub maitses ja valikust.

Postitantsu jalanõud

Väga tähtis osa on ka jalanõud. Kingi on vaja kasutada, et teha postil uue pirueti. Postitantsu kingad peavad olema maksimaalselt mugavad, sest tunda end hästi ebamugavates jalanõudes, mis ei ole kindlalt jalas või on suuremad on võimatu.

Samui, paljud tantsijad kasutavad spetsiaalseid postitantsu kindaid. Nad eriti vajalikud, et vältida ville. Õige postitantsu riietus on esteetilise ja mugava tantsu abi.

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!