Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Striptants: Iga naise iluduse ja graatsilisuse arengu võimalus

strip-danceTrenni kasu: strip-dance

Tänapäeva ühiskonnas iga naine hoolitseb enda eest ja erilist tähelepanu pöörab spordi treeningutele. Need võivad olla erinevad spordialad või fitness, iga neiu vali oma variandi. Aga viimasel ajal meeletult kiiresti saab populaarseks selline trenn nagu stripdance. Seda hobi pakuvad kõik tantsu- ja fitnesskeskused. Tänu stripdance’le, iga naine saab teha korda oma loodusliku plastikat ja tundlikust.

Kirjeldus: Striptdance

Mida see enda ettekujutab? Strip-dance on kaasaegne tantsusuund, mis võimaldab kontrollida oma keha, näitlja oskusi ja graatsilisust. Ärge ajage segi strip-dance tavalise striptiisiga, nad on väga erinevad. Striptiis on lahti riietumine muusika saatel aga strip-dance on tantsu kunts, kui hoitakse piire. Selline tants on väga raske ja nõuab raskeid ettevalmistusi. See lummab oma graatsilisuse ja plastikaga koos tundelisusega.

Mida õpetab meile strip-dance

Strip-dance aitab naisel ilusti liikuda, parandada kehahoiakut, treenida kõiki lihaseid ja hoida neid korras, saada plastiliseks ja paindlikuks. Te õpite oma kontrollima oma keha.

Tuleb märkida, et strip-dance plastika on väga raskelt saadav. Sest tuleb õppida mitte lihtsalt muusikaga liikumist vaid ka teha seda päriselt, naturaalselt. Aga kui teil on suure soovid siis miski pole võimatu!

Teie suund

Strip-dance omab kaks suunda: strip-plastika ja kardio-striptiis. Algajate jaoks sobib strip-plastika, kuna trennid on suunatud venitamisele ja toimuvad rahulikult. Kardio-striptiis sobib rohkem sportlannade jaoks. Koormus on suurem ja venituse juurde lisandub jõutrenn.

Millest koosneb strip-dance’i trenniprogramm?

Kõik trennid koosnevad tingimata venitusharjutustest. Seejärel lisanduvad kassikõnni tunnid ja jõuharjutused, näitleja tunnid. Programmi kuulub ka plastika põrandal, plastika esega, tihti on see tool, plastika seina juures ja postil ning privaat tantsu seadmine. Ärge oodake kiirt tulemust, teil tuleb teha palju tööd, enne kui saate teha oma tantsu. Õppimise kiirus oleneb teie pingutustest ja treeni professionaalsusest. Treener mängib olulist rooli sellel teel. Ta peab oskama individuaalselt  lähenema iga tantsijale. Peale selle, kui te olete halvasti venitatav siis mõnda aega kuulub hea venitamise treenimiseks.

Märkus neiule!

Strip-dance on mitte ainult professionaalsete treeningute jaoks, sellega võib tegeleda ka hea füüsilise vormi hoidmiseks. Peale selliseid trenne, naised muutuvad ilusaks, vabamaks, graatsilisemaks, hea kehahoiakuga ja sharmikaks. Niiet, vabalt minge fitness keskusesse ja pange end kirja strip-dance trenni.

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!