Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Striptiis kodu tingimustes. Kas see on võimalik?

Strip majaStriptiis kodu tingimustes

Iga naine tahab, et teda mehed  nimetaksid teda jumalannaks, kannaksid kätel, kingiksid lilli ja kingiksid ilusaid asju mitte ainult pidupäevadel. Aga kuidas saavutada sellist austust enda suhtes? Maitsev supp ja pirukad on muidugi tore kui veidi vähe. Parem kinkige enda kallimale kodust striptiisi. Kohe näete kuidas hakkavad särama ta silmad. Järgmisel päeval ta toob teile kohvit voodise ja tuleb töölt koju varem ja kingib lilli.

Striptiis kodus ei ole kõikidele

Suur osa, võib-olla, ohkasid ja mõtlesid praegu, et miskit ei tule välja. Jah, tõepoolest, kui te varem ei tegelenud iluvõimlemisega või ei tantsinud, see ei tule lihtne. Võimalik, et teil tuleb treenida mitu nädalat, enne kui te saate demonstreerida ilusat tantsu. Kuid pingutades ja suure soovi korral seda saab teha.

Käitumine ja muusika koduses striptiisis.

Nii, esimene samm- graatsilised liigutused. Kolme-nelja päeva jooksul käituge kodus ja tööl nagu printsess. Käe liigutused peavad olema sujuvad, selg sirge, kõnnak ilus ja rahulik. Kui tuleb välja, alustage muusika valimisega, mõelge detailselt kuidas tahate, et teil toimuks see huvitav tanst- striptiis kodutingimustes. Kõigepealt harjutage kohad, kus muusika rütm on aeglane, seejärel tehke samat asja keskmise ja kiire rütmiga. Ja ainult peale selle, mõelge kuidas täita neid vahekohti. Muusika võib-olla mis iganes, klassika, rock, hip-hop ning teie enda lemmikud pop laulud. Peamine on see, et te tahaksite liikuda ja näidata liigutustega oma tunnetest ja kirgu.

Kodustriptiisi riietus

Teie moment- kodustriptiisi riietus. Pange selga midagi eredat, märkavat, avatud jalgade, õlgade ja sügava dekolteega. Ideaalis oleks, kui riiete all oleksid korsett ja sukad paeltega. Algajad peaksid harjutama kiirelt riidest lahti võtmist ja lahti nööbitamist. Mõnikord see ei tule välja isegi kogenud striptantsijatel.

Kodustriptiisi jalanõud tuleb valida mugavaid. Lõpuks, kui juba olete piisavalt harjutanud, valige vähemalt 6 sentimeetrised kontsad.

Kolmas punkt- välimus. Selle jaoks, et tantsida kodustriptiisi, on vaja imelist välimust, et tekitada võrgutavat effekti. Ideaalne välimus on ere maniküür, silmadel kokteili nooled, punane huulepulk, huuleläige ja lahtised juuksed. Nüüd olete peaaegu kuninganna. On vaja ainult võrgutada oma kuningat fantastilise striptiisiga.

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!