Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Striptiis koos eelmänguga, stjurdessid, õpetajad, metõed

Striptiis töölStriptiis eelmänguga

Igal perel tekivad raskused. Mõnikord on need lihstalt igapäeva elust tingitud lahkhelid, aga mõnikord on see seotus seksuaal teemadega. Näiteks ei ole tunded enam samad või kirg ei ole enam nii suur. Kuid kui te olete neiu ja oskate tantsida, siis teil vedas väga, sest teil on  pakkuda midagi väga kuuma, alustades striptiisist tööl lõpetdes striptiisiga õpetaja või stjuardessi kostüümis.

Teie kallim istub umbses kontoris. Siis tulete teie ja mängite klienti, pidades lihtsat vestlust. Teie kallim alustab teile kaasa mängimist ja saab aru, mis toimuma hakkab- te tulete tema juurde ning alustate kuuma tantsu tantsimist. Striptiis tööl on garanteeritud, kuid ärge unustage ust sulgemast.

Kui teie abikaasa tunnistas teile üles, et oli kunagi armunud oma esimesse õpetajasse või te lihstalt igatsete kooli, siis ärge raisake aega. Õpetaja striptiis lubab teil kontrollida üksteise koduseid ülesandeid, mõelda välja effektseid kostüüme või siis ettevalmistada tundi. Kõik on oleneb teie fantaasiast.

Kuid mida teha, kui õpetaja striptiis on teie jaoks väga igav? Ning teie meest ei eruta üldse selline striptiis. Isegi kõige valivate paaride jaoks on valikuid. Medõe striptiisi võib teha neile, kes vihkavad haiglaid kuid tunnevad mõnu valgetest kitlitest ja protseduuridest. Alustage kerge massaažiga ning kui partner lõõgastub, üllatage teda medõe- või venna striptiisiga.  Las tants aitab kaasa patsiendi täielikule paranemisele.

Sekretäri striptiis sobib neile, kellel kunagi pole olnud sellist abilist kuid kes on alati unistanud sellest.  Olge leebe mehe suhtes- see on kõigest sekretäri striptiis, seega ainult korektne riietus ja ametlik seisund, sest tema ees seisate ju teie, mitte aga mingisugune sekretär.

Ja lõpetades meie nimekirja, pakume teile paljude inimeste kõige lemmikuma variandi- stjuardessi striptiisi. Me ei soovita seda ellu viia päris lennukis, kuid teha seda kodus on küllaltki lihtne. Võtke kostüümi laenutuses stjuardessi kostüüm, pange kardinad kinni ning alustage tantsu selgitades oma mehele mida tuleb teha hädaolukordades. Stjuardessi striptiis on tehtud ning teie suhtes on uus säde.

Kuid ärge unustage millel põhinevad usaldusväärsed suhted. Sekretäri striptiis ei tohi olla tõkkeks selles vaid peab olema meeldivaks kaunistuseks

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!