Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Striptiis sukkades, lateksis, teksades, seelikus, retuusides

Striptiisi riietus

Striptiisi klubi on paljude meeste jaoks koht, kus nad saavad mitte ainult nautida ilusaid naise kehi, vaid ka saada seksuaalset energiat. Nii mõnus on juua maitsvat veini ja vaadelda paindlikuid tüdrukuid, kes esitavad striptiisi sukkades postil. Mees saab esteetilist naudingut, tal pole vajagi puudutada naisi.

Eriti, erutab mehi striptiis lateksis. Must riie niivõrd seksuaalselt ümbritseb naise keha, et ta näeb välja nagu panter. Striptiis sukkades on samuti meeste poolt kõrgelt hinnatud. Tihti, esitajad lõpetavad tantsu jäädes ainult sukkades ja  aluspükstes. Siinkohal need riide elemendid enam ei ole kehakatteks vaid rahakotiks. Striptiis retuusides on huvitav kui nad on ilusa välimuse või tehtud nahast või võrgulisest riidest. Striptiis teksades algab tavaliselt nede aeglasest lahti riietumisest. Niivõrd paks riie ei saa naise kehal kauaks jääda, kuna tants kaotab huvi.  Meeste jaoks striptiis seelikus näeb välja väga meelitatav. Selle riideese loetakse üheks kõige seksikamatest. Selline tants võib ülekasvada striptiisiks sukkades.

Kui mehel pole naist, siis ta saab  kartmatult veeta pikka aega klubis. Teised tugeva soo isikud ei taha, et neid keegi näeks striptiisklubis, kuna paljud naise võtavad seda peaagu kui petmist. Nad võrdlevad naisi kes tantsivad striptiisi sukkades hooradega.

Striptiisitantsija- on raske töö,  millest iga naine võiks õppida, et säilitada mehega kuuma kooselu. Näiteks ära õppida mis asi on striptiis retuusides ei ole üldsegi raske. Seda õpetatakse paljudes tantsukoolides. Täielikuks eksklusiiviks naise poolt on striptiis lateksis. Muidugi kui naisel on hoolitamata keha, esimeseks asjaks jäääb ennast vormi viia. Võib samaaegselt käia jõusaalis ja õppida treeneriga striptiisi retuusides. Naise keha muutub ajaga aina ilusamaks ja striptiis teksapükstes naise esituses võib olla väga üllatav mehe jaoks.

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!