Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Valime muusikat striptiisiks. Laulud striptantsust

Striptiisi muusikaMuusika striptiisiks- see on põhiline

Muusikaline taust- see on üks striptiisi põhi aspekte. Harmooniline liigutuste ja muusika kombinatsioon teevad tantsu imeliselt esteetiliselt ja kaasahaarvaks. Striptiisi laulud erinevad voolava kõlaga, meloodilisusega ja tasakaalukusega- kõik see võimaldab tantsijal luua kooskõlastatud liigutusi ja teha nendest ühtset kompositsiooni.

Kuidas valida muusikat striptiisiks?

Striptiisi laulu, vaatamata nende suurele mitmekesisule, on piisavalt raske valida. See on põhjustatud sellega, et kompositsioon peab mitte lihtsalt meeldima tantsijale aga ka inspireerima, kinkima vabaduse ja tekitama seksuaalsuse enesetunde. Kõige tähtsam reegel laulu valikul on selle valimine üksinda. See võimaldab täielikult tunda meloodiat ja samuti eemaldab kinnisust kui emotsioonid tõmbavad teid tantsima.

Peale selle, on olemas huvitav fakt. Teadlased, pärast pikaajalisi uuringuid, tulid järelduseni, et meestele meeldivad rohkem naise hääled ning naistele teistpidi, meeste hääled. Seega, kui te olete neiu ja tahate kinkida paarilisele unustamatu tantsu, siis on palju parem kui striptiisi laul on esitatav naisvokaaliga.

You can leave your hat on Joe Croker

Mis teha, kui ükski kuulatud laul ei sobinud teile? Võib mõelda klassikast. Joe Crokeri striptiis on just see laul, mis on selle tantsu tõeline sümbol. See on tantsijate üks populaarsemaid laule kõikide vanuserühmade, sooesindajate, orientatsiooni ja muude inimtunnuste seas. See on ideaalne nii rütmi, meloodilisuse ning seksuaalsuse poolt. See sünnib keha tantsima. Joe Crokeri looming lihtsalt paneb pea mõtlema striptiisist. Striptiisi laulud on miskit erilist ja isegi intiimset, seega, valige hoolega.

Laulud striptiisist- peegeldus looming Striptiis on üsna populaarne motiiv paljudes töödes nii kunsti, kirjanduse, filmi ja isegi muusikaloomingutes. Üks populaarsemiad esitajaid, postnõukogude areenil on “Nautilus-Pompilius“ grupi laul striptiisist. See omab rasket lüürilist konteksti ja on fännide poolt üsna kõrgelt hinnatud.  Vaatamata sellele, et luule peateemaks on just striptiis, tantsu saateks see ei sobi.

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!