Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Jõhker BDSM striptiis piitsaga kätes

BDSM striptiisStriptiis lateksis ja piitsaga kätevahel

Igapäev kõikides maailma riikides avatakse uued stripklubid. Töötavad seal neiud sokeerivad enda paindlikusega, tantsu kreatiivsusega ja imeilusate kehadega. Aga kõige huvitavam tants on bdsm-striptiis, kõik ei suudagi seda teha. See unikaalne show pakub naudingut kõige rohkem põlevatele meestele ja maksab piisavalt.

Mis on BDSM striptiis?

Mis on BDSM striptiis? See on erootiline tants vägivalla elementidega.  Näiteks tantsija võib esineda puuris või kinniseotud kätega. Selleks, et kõik näeks esteetiliselt ja erutavalt on vajalik hea kogemus ja täielik avatuvus.

Kelle poole oli loodud see JÕHKRUS?

Selle tantsu loojaks peetakse ameerika striptansijat Dita Von Teese’i. Lapsepõlvest tantsis ta baletti aga kolmeteistaastselt hakkas ta kandma sukke, sukapaelu, korsette ja muud erootilist pesu. Saades täiskasvanuks tai sai aru, et armastab kaks asja: Kanda ilusat pesu ja võtta sellest lahti meeste ees. Just tema esitas esimese bdsm-striptiisi laval. Palju aastaid neiu esines piitsaga käes. Alguses see ei meeldinud inimestele, kuid ajaga jõhker striptiis muutus populaarseks. Isega tema isa ütles, et tütrel on suurepärane show.

BDSM ja teie partner

Kas te soovite üllatada oma armsamat esitades bdsm-striptiisi? Siis kohe ja praegu minge sekspoodi ja ostke endale nahast piitsad, käerauad, latex kostüümi. Kõik ned aksessuaarid aitavad teil esitada väha jõhkrat striptiisi.  Paluge oma kallimat siduda teid kinna ja panna muusikat. Ilusalt vabastage ennast ja võtke riidest lahti, jäädes ainult aluspesus. Selline jõkher striptiis meeldib teie partnerile

Professionaale bdsm-striptiis

Muidugi, professionaalne bdsm-striptiis ei ole kõikidele. Selle jaoks on vaja erilist aluspesu ja õiget muusikat. Liikuda tuleb mitte ainult ilusti vaid ka agresiivselt. Bdsm-striptiis nõuab agressiivsuse olemasolu: nii liikumises kui ka emotsioonides. Seega harjutage veidi näoilmet peegli ees, siis liikuist ilma muusikata. Parter peaks nägema, et te olete seksuaalne ja samal ajal julm. Ta peab kannatama võimsa proua kätes. Ainul sel juhul show tuleb välja

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!