Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Channing Tatum- edukas striptiis

Channing Tatum'i striptiisChanning Tatum ja striptiis

Channing tatum- striptiis tuli edukalt välja! Tõepoolest, keegi fännidest ei osanud arvata, et nad näevad oma silmadega kuidas Channing Tatum tantsib striptiisi kui professionaal. Internetis kõik ainult räägivad Channing Tatumi striptiisist, mis üllatas absoluutselt kõiki. Kui tuli väja film Super Mike XXL, Channing otsustas teha nalja ja 30 aastasest ilusast mehest muutus 70 aastaseks vanuriks.

Channing Tatumi striptiis

Ebatavalise välimusega, ilmus tatum kinoteatris. Vaatajad juba istusid oodates filmi kui ootamatult stseenile jooksid välja striptantsijad  ja hakkasid tantsima aga veel rohkem üllatas see, et nad tassisid saalist välja vanuri, kes hakkas lahedalt tantsima striptiisi koos teiste tantsijatega.

Channing Tatumi striptiis oli küll lühiajaline kuid väga osav ja huvitav. Nüüdsest, kõik ainult laadivad üles videoid, kus grimmis Channing Tatum tantsib striptiisi. Sellejaoks, et näha taolist videot, võib lihtsalt kirjutada youtube’i: Channing Tatumi striptiis grimmis ja te näete selle naljatembu mitut varianti.

Fännid on vaimustuses kuna Channing Tatum ei rääkinud oma plaanidest isegi enda lähi tuttavatele. Channing Tatumi striptiis grimmis on nüüd kuuma teema ajalehtedes koos tema piltidega. Mis siin öelda- Channing Tatumi striptiis toimus edukalt. Hoidkem nii alati!

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!