Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Erastriptiis- kui reaalne see on

Vaata privaatstriptiisi siinErastrpiptiis

Erastriptiis on hea kingitus armsamaile ja võimalus maksimaalselt avada ennast teisele. Just sellepärast erastriptiis on populaarne meeste ja naiste igas eas. Sellel pole tähtis teie välimus, liikumise oskus ja muud professionaalstriptiisi nõuded. Erastriptiis on tavaliselt tehtav koduatmosfääris ühe inimese ees. Mida on vaja teada ja osata selleks, et teie oleks imeline?

Striptiis- eraesitus

Nägu oli ka varem öeldud, eratantsu esitamiseks pole vaja spetsiaalset ettevalmistus. Põhilisi  liigutusi võib õppida vaadetes videotunde ning omades oskusi mõnes tantsuliigis võib teha oma tantsukava.  Peale selle, erastriptiis ei nõua luksuslikke ja kalleid kleite. Piisab omadada komplekt ilusat aluspesu ja mingisugust hommikumantlit. Sellist riietust piisab selleks, et teha oma paarilisele unustamatu õhtu. Erastriptiisi esitamine samuti ei nõu tantsijalt kindlat muusikasaadet. Enda tantsu võib sobitada iga muusikastiiliga. See võb olla lemmik laul või midagi mis meeldib partnerile. Peamine on see, et teie liikumised oleksid vabad, just see teeb striptiisi ilusaks.

Kuidas organiseerida erastriptiisi kodus?

Selleks, et kodune tants oleks teile maksimaalselt mugav ja partnerile meeldiv, peab läbimõtlema järgmised momendid:

  • Tuleb varakult eemaldada toast kõik liigsed ja õrnad esemed- see võimaldab teil luua maksimaalse vabaduse erinevate liigutuste jaoks.
  • Publiku koht. Esitada striptantsu vanal diivanil või taburetil pole eriti mugav ja üldsegi mitte meelitav. Kõige optimaalsem variant on köögi tool pehme seljatoega. Vaataja saab tunda ennast mugavalt ning teie saate võimaluse vabalt liikuda tema ümber.
  • Kõige parem on tantsida erastriptiisi nõrga valgusega, võib ka keelduda lampidest ja kasutada küünlaid.

Ettevalmistus on ilusa tansu võti ja isegi teie kodune eratants võib olla võluv ja ainulaadne.

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!