Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Kabaree showgirls: lummav tantsupidu

Kabaree showgirlsKabaree showgirls

Hea muusika, värvikad neiud, seksuaalne riietus ja uskumatu peo atmosfäär. Mis esitus see on? Kabaree show. See on täis energiat, luksust, vabadust. Aga muidugi mitte ainult see ei tõmba publikut vaatama seda show’d. Peamine miks nad tulevad on tants cancan, mis on juba sadu aastaid võluv vaatamisväärsus. Vanasti, nimetasid ajakirjanikud cancani hulluks kadrilliks. Tõepoolest, kõiges selles on osa hullumeelsust. Kiire rütm, tüdrukud kelle seljas on seelikud ja mustad sukkad punaste sukapaeltega, viskavad õhku oma saledaid jalgu. Aga vaatamata sellele otsesele vulgaarsusele, kabaree showgirls ei ole üle piire.

Esimine kabaree tekkis Napoleoni prantsusmaal. Üsna kiiresti see sai popullarseks iga inimgrupi seas. Veidi hiljem taolised üritused tulid ka Saksamaale ning seejärel levisid ka terves euroopas. Ja siis lõpuks sellest sai teada ka Venemaa.

Mida on vaja et saada showgirliks

Tänapäeval väga paljud neiud üritavad saada kabaree showtantu kui tantsijad. Aga teha seda ei ole lihtne. Igat kandideerijat vaatab üle professionaalide komisjon. Neiu peab oskama ilusti tantsima ja omada modelli välimusega. Ja see pole veel kõik. Näiteks, kui ilukesel pole sharmi, head maitset ja loodusliku võlu, teda ei võeta. Sest tantsija peab oskama miite ainult esineda, vaid ka üleanda oma energiat igat vaatajat. Üldsegist, need kes töötasid selles sfääris räägivad, et võimalus on ainult balleriinidel, võimlejatel, tsirkuses esinejatel ja professionaalsetel tantsijatel. Aga modellid, kes ei suuda seda midagi, castingut ei läbi.

Kabree maskishow

Muidugi, aastate jooksul on see meelelahutuse vorm muutunud.  Kaasaegne vaataja on väga nõudlik. Ta ei ole rahul tavalise tantsuga, ta tahab midagi erilist, mille eest ei ole kahju maksta. Just sellepärast ilmus selline huvitav projekt nagu kabaree Maskishow. Laval on miite ainult säravad iludused vaid ka mustkunstnikud, illusionistid, lauljad, klounid. See on nii öelda tsirkuse, estraadi, teatri ning tantsu segu mis tõmbab ligi kõiki vanuserühmi ja võimaldab saada esteetilist naudingut.

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!