Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Kus tellida kõige lahedamat ja kuumemat striptiisi.

Kus on kõige lahedam striptiis?

Kas te teate milline on kõige lahedam striptiis? Tai, Saksa? Aga võibolla austraalia striptiis? Teeme selgeks.

Tai striptiis

Nii siis, tai striptantsijate põhijooneks on ebatavaliste aksessuaareide kasutamine. See võib olla ilus värviline lint või päris tõeline alligaator. Aga kõige rohkem meeldib naiste tantsida maoga. See vaatepilt ei ole niivõrd seksuaalne kui võluv ja intrigeeriv. Selline kuum striptiis meenutav professionaalset tsirkuse numbrit ja kiirendab süda tuksumist. Huvitav on ka esteetiline Saksa striptiis. Vaatamata, seksuaalsuse puudumisele, tuhandeid mehed soovivad seda näha. Poodiumile tuleb välja mitte noor neiu vaid paljastatud vanatädi. Muusika algusega mehed alustad toppima ta kätte raha, paludes, et ta kiiremini paneks midagi selga.

Lahe Austraalia striptiis

Austraalia striptiis meie omast väga ei erine. Aga sellel on kaks nõudmist tansijatele ja vaatajatele. Esiteks on keelatud aluspesu äravõtmine ja teiseks, vaadata esitust ilma lipsuta. Kui rääkida meie maast, siis meie kaasmaalased nägid esimest korda lahedat striptiisi. Mäletada nõuka aegadel oli tuntud komöödia „Brilliantne käsi“. Nii siis, see sama blondiin, kes laulis “Pomogi mne”, oligi esimene nõuka striptantsija. Temani, keegi ei lubanud endale niiviisi avada hommikumantlit.

Kuum Eesti striptiis

Eesti kuum striptiis on maailma kõige kallim. Minimaalne pileti summa on 250 dollarit. Aga on ka hea uudis: Eestis näidatakse tantsu miite ainult klubides vaid ka televiisoris- täitsa tasuta.

Prantsusmaa ja Hollandi striptiis

Prantsusmaa ilus striptiis erineb teistest oma värikuse ja esteetilisuse. Hiiglasliku hulgale erieffektidele lisanduvad seksuaalsed imeilusate tantsijate liigutused. Hollandi kuum striptiis on üks vulgaarsemaid, kuumemaid ja avameelne. Mõelge ainult: mees ja naine, ilusates kostüümides, tulevad stseenile ja muusika saatel riietuvad lahti ning  selle järel kujutavad seksuaalvahekorda. Kusjuures see kuum striptiis on populaarne ka selle poolest, et tantsijateks on tihti tüsedad naised ja vanad lühikesed mehed. Kujutate ette kui huvitav on näha seda etendust?

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!