Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Midagi uut, gei-striptiis, meeste striptiis

Gei striptiisGei striptiis

Tõenäoliselt, iga mees, vaatakas hea meelega seksuaalse naist, kes tantsu ajal võtab riidest lahti. Ja striptiis kingib nendele sellist võimalust. Aga mida teha nendele, kes omab mitte tüüpilist orientatsiooni ja külmalt vaatab naisi. Antud tantsustiil pakub neile teist formaati- gei striptiis.

 Mis on gei striptiis?

Mida kujutab endast gei striptiis ja mis on selle erilisused? Selle tantsu pea erinevus on see, et seda esitavad mehed. Tantsija teeb muusika saatel erinevad erootilised liigutused, samal ajal riietudes lahti. Tavaliselt, terve protsess on suunatud teise mehele. See tähendab, et tantsija sihtmärk on teistsuguse orientaatsiooniga vaaataja erutamine. Selle tantsu eksootilisem variant on paaris esitamine. Selle gei striptiis on organiseeritud nagu show. Tantsijad, olles laval, imiteerivad enda liigutustega seksuaal kontakti ning protsessi aja riietuvad lahti. Meeste gei striptiis võib toimuda kui kostümeeritud esinemine. Tantsijad saava rollid- arst ja patsient, politseinik ja röövel jne. Gei striptiis võib samuti olla kui privaat tants. Esineja ja vaataja, sellel juhul, jäävad üksinda eraldi ruumis ning terve teguvus muutub privaatseks. Samuti, tuleb märkida, et meeste striptiis võib olla esitatav nais partneriga. See võimaldab muuta tantsu bi-seksuaalseks.v 55543459

Mille saatel tantsitakse gei striptiisi?

Gei striptiisi muusikaline saade võibolla väga erinev, rahulikust kuni kiireni meloodiani. Kõik sõltub tantsu karakterist ja tantsija soovidest. Striptiisi muusika põhinõue on ühtne rütm ja katkematu meloddia. See võimaldab koostada ühist tantsu kompositsiooni. Gei striptiisis kasutatakse samasugust muusika kui ka klassikalises tantsus. See sobib erinevateks esitusteks ja väga hästi täiendab visuaalset tegevust. Gei striptiis on üsna omaette tants, enda särtsakuse ja võluga. See meeldib nii teise orientatsiooniga meestele kui ka naistele.

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!