Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Õpime tantsima striptiisi kodutingimustes

strip-majaKuidas tuleb tantsida striptiisi?

Muretsete, et teie armsam on aina tihemini kauem tööl ja ei kiirusta koju? Ta mõtleb välja sõprade koosolekuid,  tähtsaid plaane aga tegelikult käib stripklubides? Muidugi, teil on kahju, et ta vaatab võõraid naisi ja pärast võrdleb neid teiega. Väljapääs on- õppida striptantsu. Ja siis teie partner veedab kõik nädalavahetused kodus ning ööd muutuvad kuumades ja kirglikuteks.

 

Kuidas tuleb tantsida striptiis?

Nii siis, teeme selgeks kuidas tantsida striptiisi. Esimene reegel: mitte mingisugust kopeerimist. Iga striptantsija valib oma tantsustiili. Ära proovige jäljendada naisi, kes teevad seda külmalt, lihtsalt, et teenida raha, see on vale. Teine asi- muusika. Muidugi, te saate valida laulu mis meeldib teie armsamale. Aga siis pole fakt, et teil tuleb see välja. Muusika, pea esialgu kütma just teid.  Kui te kuulsite laule mis pani teid iseenesest tantsima, see on see laul. Soovitame otsida internetis spetsiaalset erootiliste tantsude audio-albumeid. Seal leidub palju originaalseid meloodiaid.

Kuidas tantsida striptiisi.

Enne seda kui tantsida striptiisi, tuleb meelitada partnerit. Koristage ära magamistoa, peitke kappi kõik häirivad asjad (läptopid, telefonid, ajalehed), pange ilusat voodilina, pange põlema aroomiküünlad. Ärge unustage seksuaalset aluspesu. Ideaalselt sobivad erootiliste mängude kostüümid, sukad ja kontsakingi. Viimane asi- meik. Ideaalseks jääb mitte väga ere huulepulk, huuleläige ja kokteili nooled. Juuksed laske lahti. Kõik organiseerimine on valmis. Nüüd lähme peegli juurde ja mõtleme, kuidas tantsida striptiisi. Alguseks jätke meelde: mehe vaatavad tantsu ajal mitte rinda vaid puusasid. Seega treenige, kuidas te liigutate ja näitate seda kohta. Pöörake tähelepanu ka kätele, kasutage neid igal pool, katseuge rinda, kõhtu, sesuaalselt viige läbi juuste. Kui olete kindlad enda plastilisuses, kasutage tooli. Selle peale võib erootiliselt panna oma jalgu. Nüüd te olete kidlasti kõige seksikam.

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!