Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Paljas meeste striptiis, muusika, riietus

Meeste striptiis

Meeste striptiis- see on tants, kus peamine roll on just mehel. Vaatamata sellele, et see ei olenii populaarne kui naisstriptiis, viimasel on palju soovijaid näha ilusaid meeste kehi. Naistepeod, naiskollektiivide üritused, sünnipäevad jm. Kvaliteetne tants võib kõiki neid pidusid muuta veel paremaks.

Mis on meeste striptiis?

Peaerinevus on see, et tantsu aja mees riietub lahti. See teeb tantsu vaatajatele huvitavaks. On olemas erinevad mees striptiisid:

  • Koha peal. Nad on organiseeritud spetsiaalsetes klubides. Seal saab vaadata esinemist või tellida privaat tants. Tavaliselt tants toimub postiga kuid on ka esinemise variente ilma.
  • Tellitud tants. Selline tants toimub väljasõiduga. Tantsija sõidab kliendi poolt määratud kohta. See variant on väga populaarne naitepidudel ja korporatiividel.
  • Tants üllatuega. Tavaliselt, tantsiia riietub kostüümi- politseiks, jõuluvanaks jne. Selline formmat on populaarne sünnipäevadel.

Meeste striptiis täieliku lahti riietumiseni on väga haruldane. Tavalise tantsu raamides tantsija katab oma intiimsed kohad.

Muusikaline saade meeste striptiisiks

Tihti muusika meeste striptiisiks on sarnane naiste omaga. Nende sarnasus seisneb rütmi pidavuses, meloodilisuses ja sujuvuses. Kõik see on selle jaoks, et tantsija saaks ilusti lahti riietuda koos muusikaga.  Üldsegist, tantsida ilust saab iga muusikaga, põhiline on ettevalmistada ja läbimõelda igat liigutust.

Tähtis on ka ürituse vorm. Kui see on rahulik kodupidu, siis võib valida särtsakat meloodiat. Saa lisab kontrasti ja eemaldab nukruse. Kui üritus on niigi draivis siis muusikat võib valida ise tantsija, et see sobiks liigutustega.

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!