Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Proffessionaalne striptiis, kõige ilusam striptiis. Kuidas õigesti tantsida

Parim striptiisKuidas õigesti tantsida

Küsimus kuidas õigesti tantsida striptiisi on tekkinud kui mitte igal neiul, siis vähemalt igal neiul, kes on tahtnud oma kallimale teha head sellisel viisil. Kõige tähtsam on aru saada sellest, et proffessionaalne striptiis ei ole lihstalt mõttetu paljaks võtmine vaid see on ennekõike emotsioonid, koos painduvuse ja plastikaga. Kõige parem striptiis tuleb välja siis, kui neiu on siiras, tema liigutused on sujuvad ja ta keha on heas füüsilises vormis.

Professionaalse striptiisi jaoks on vaja aega, aega ja veelkord aega

Teine reegel on veel lihtsam- peab aru saama, et hea striptiis ei tule välja ühe või kahe päevaga. Peab trenni tegema vähemalt aasta aega. On mitu võimalust. Esimene võimalus on minna tantsukooli ja kus saab käia strip plastika kursustele. Seal ei õpetata teid tantsima proffessionaalset striptiisi vaid õpetatakse klassikalisi liigutusi, riietest lahti võtmiseta. Kuid sellest võib ka piisata, et teie kallim ütleks teile, et see oli kõige ilusam striptiis ja parim kink mida ta on saanud. Te õpite ära ilusad improvisatsioonid, töö aksessuaaridega ( kepp, sall jne), õpite postil tantsmise ja õpite meelitama kliente. Sellest piisab, et tõsiselt hakata mõtlema proffesionaalsest striptiisist.

Proffessionaalne striptiis

Antud lahendus, ei tundu teie jaoks kõige parem sest te häbenete? Vastuse, kuidas tantsida proffessionaalset striptiisi, saate paljudest videoõpetustest. Sealt õpite selgeks striptiisi alused, kuid mitte parimat striptiisi. Kodustes tingimustes õpite samm-sammult lihtsatest liigutustest kuni raskete liigutuste kombodeni. Teie avatus areneb ja koos sellega tuleb välja ka parem striptiis. Nagu ma juba varem mainisin- see on nii tantsu kui võrgutamise kunst. Kui mõlemad faktorid ühinevad siis tekib ideaalne striptiis. Proovige ise ja teie vaatajale see meeldib!

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!