Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Riietus, jalanõud ja kostüümid striptiisi jaoks: Valiku saladused.

Striptiisi riietuse mõju meestele

Kui neiu osakab muusika saatel riidest lahti võtta,  tal on palju lihtsam saada meeste tähelepanu. Võibolla sellepärast kõikidele meestele meeldivad stripklubi tantsijad. Piisab neil ainult näha  kuida tantsija võtab riidest lahti, jäädes ainult sukkades, kui nad koheselt armuvad. Kas asi on ainult modelli kehaehituses?

Striptiisi kostüümid, kui viagra seksis

Tõesti, kogenud neiud tõestavad: Spetsiaalsed kostüümid striptiisiks ja ilusad jalanõud võivad erutada igasugu meest. Isegi kui teie armsam tuli väsinud töölt ja ei taha mingisuguseid intiimseid meelelahutusi, ta kindlasti mõtleb üle ja hakkab soovima jagama rõõmu madruseplikale, hoolivale metõele, võrgutavale teenijatüdrukule. Just need kostüümid on tänapäeval kõige populaarsemad. Kõik need sobivad esinemiseks nii stripshow’l kui ka mehe ees. Nad sobivad ideealselt ka erootiliste rollimängudele.

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!

Kingad striptiisiks

Nagu räägivad tõelised erootiliste tantsude nautijad, põhiasjaks on isegi mitte tantsija riietus ja ka mitte tema paljas keha. Palju rohkem tõmbavad tähelepanu need detailid, mis jäävad show lõpul. Just sellepärast tulev väga hoolikalt valida kingad striptiisiks. Nad peavad olema nii maksimaalselt mugavad kui ka erootilised. Soovitatav, et kingadel oleksid pikad kontsad või platvorm. Pealeselle, striptiisi kingades võib mitte ainult tantsida vaid ka käia väljas. Strip-kingad näevad välja ideaalsed nii lühikeste kleitide kui ka mini seelikutega.

 Striptiisi jalanõud- saapad

Kõige suuremat kuvi pakuvad meestele saapad. Jõhrad machod armastavad lukku lahti tõmmata ja lahti siduda saapaid ning eemaldada neid naise ilusast jalakesest. Piisab teil ainult omandada jalanõud striptiisiks ja ilmuda nendega enda partneri ees kui tema käitumine koheselt muutub. Fantastiline öö, täis hellust ja kirge on teile lubatud, isegi kui teie abielu kirg on 10 aastaga kustunud.