Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Riietuse roll striptiisis, kleidid, sukapüksid, seelikud

Striptiis ja riidedStriptiis sukkades

Õppida ära striptiisi unistavad paljud tänapäeva naised. Naistele vana mõttemaailmaga jäi see kunst siiamaani rõvedaks. Mitte nii kategoorilised naised saavad aru, et striptiis on eneseväljendamise viis. Samuti, sellised tantsud väga hästi arendavad paindlikkust ning avavad seksuaalse energia ja naine muutub meestele rohkem huvitavamaks.

Strip-plastika trennis õpetatakse striptiisi põhielemente. Muidugi seal ei riietata lahti aluspesuni või täielikult. Tavaliselt nad teevad striptiisi kleitides. Omades sellist baasi on väga lihtne lisada oma elemente ja lõpuks esineda enda armsama mehe ees.

Strip-plastika kontsadel

Kirjapannes end strip-plastika trenni, valige stuudiod, kus õpetatakse ka striptiisi kontsadel. Nii te kohe harjute õigete liigutustega. Valige endale liibuvat mugavat riietust. Kui te trennite laides pükstes või särgis, te ei saa aru kui erootiline see näeb välja. Väga mugav on tanstida sukapükstes lühikeste pükstega. Samuti sobivad retuusid.

Striptiis armsama jaoks

Kui te juba õppisite ära tantsu ja tahate esitada seda armsamale, otsustage mis riietus sobib. Väga ilus näeb välja striptiis seelikus. Kui see ese ei sega tantsida, julgelt vailge see. Kusjuures seelik ei pea olema mini, see võib olla ka pikem variant. Seksuaalselt näeb välja ka striptiis sukkades. Aga selleks tuleb valida sobiv aluspesu, et komplekt oleks sarnane. Võib lisada ka vöö, mis lisab seksikuse.

Kui kostüüm ja tants on valitud, tuleb mõelda õige atmosfääri organiseerimisest. Kohe öelge armsamale, et teda ootab üllatus ja asuge tegema romatilist õhtusööki. Ärge tehe rasket eelsööki. Las olla sokolaad, pähklid, puuviljad, mesi, kalatooted. Erutavalt töötavad ka aroomi küünlad ja õlid. Te ei eksi kui tellite küünlaid erinevate aroomidega. Sööki parem planeerida põrandal, pehmete mänguasjadega.

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!