Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Strip-plastika, fitess, tervise parandamine, kardiostriptiisi kasu

Kardiostriptiis ja fitnessKardiostriptiis ja fitness striptiis toovad kasu tervisele

Mis sõna meie keeles toob naistele kõige negatiivsemaid emotsioone? Muidugi „Striptiis“. Neidudel see on seotud vulgaarsusega, ebamoraalsusega ja müüdava arastusega. Kas te teate, et mitte nii ammu selles sfääris tekkisid uued suunad-kardiostriptiis, fitness striptiis, mis ei ole ainult huvitavad vaid ka hea tervisele.

Kardio-striptiis ja selle eripärad

Mis on kardiostriptiisi erinevus? Selles, et selles harmooniliselt seotakse tantsu, erootikat ja sporti. Ja õpitakse seda mitte ainult, et võrgutada megi, vaid ka selleks,et parandada tervist. Külastades trenne, te saate sportlikumaks, endas kindlamadt , füüsiliselt tugevamaks ja tervemaks. Aga samuti teil teikib hobi, eriti kui veab treeneriga. Paljud nendest, tahtes tuua enda kluppi uusi treenijaid, loovad väga erinuvusrikkaid ja huvitavaid programme, kus on strip-plastika, erinavad tantsustiilid, venitamine jne.

Strip-plastika õppimine

Selle jaoks, et omandada strip-plastika striptiisi, teil tuleb õppida kahe bloki järgi. Esimesel tehtakse aktsenti nendel harjutustel, mis aitavad hävitada liigset kaalu, näiteks, kõhulihase harjutused või teha rinda priskemaks. Tihti see on vägagi dünaamiline aeroobika, kaasaegsete tantsude elementidega. Need, kes jõudsin edukalt läbida strip-plastikat, lähevad teise faasi juurde- graatsilisuse ja klassikalise striptiisi elementide juurde. Ainult paari treeniga teil paranem paindlikkus ja plastilisus, te õpite kuulama muusikat ja sobitama enda liigutusi rütmiga. Kõige raskem selles blokis on harjutused postiga, pingiga, tooliga, lintidega, kaabudega ja vihmavarjudega. Aga kui te saate sellega hakkama, te võite nimetaa ennast professionaalseks striptantsijaks ja võite hakata ettevalmistama sooloprogrammi esinemiseks magamistoas.

Fitness-striptiis, võrgutamine ja tervis

Unikaalne fitness-striptiis on ka hea vaimne puhkus. Nähes kuida keha muutub saledaks ja kehahoiak sirgemaks, naine tunneb emmast julgemalt. Tants ravib depressiooni, eemaldab kompleksid, aitab kinnisusest ülesaada ja täidab teid eluvajaliku energiaga. Peale selle, õppimise käigus te kõvasti tugevdate süda ja kopse. Aga kõige tähtsam on see, et te saate aramastatavaks ja nõutavaks nagu noores eas, kui teid järgi jooksid kõige ilusamad mehed.

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!