Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Striptiis kui kohene erutumine

Kuidas võrgutada meest striptiisiga?

Meestele meeldib, kui naised tantsivad nende jaoks erutuavat striptiisi. Aga õigelt seda esitada seda tundelist tantsu saab mitte iga neiu. Mõndadel tuleb see vulgaarne, teistel liiga järsk ning seksuaalsuse puudusega. Ja ainult üksikud suudavad esitada pehmet striptiisi, mida mehed jumaldavad. Selle nimi on kõhutants. See striptiis pole tavaline, kuna neiu ei alasta ennast lõplikult. Ta näitab ainult kõhtu ja ei näita mu kehaosi. Aga sellest piisab, et rõõmustada mehi.

Mõnus erutav striptiis

Tahate proovida esitada enda armsamale erutavat striptiis? Siis jätke meelde ettevalmistuse järjekorda. Alguses valige mugavaid balettisusse või muid mugavaid jalatseid ilma kontsadeta. Pehme striptiis ei kannata järske liigutusi ja trampimist kontsadega. Selle juurde valige ilusat puusasalli. Lõpetuseks lisage top’i ja retuuse. Esimeseks korraks sellest piisab. Kui teile meeldib esitada armsamale erutavat striptiisi, siis tuleb omada rahvusriietust. Teine punkt on töö muusikaga. Erutav striptiis nõuab tantsimist ilusa muusika saatel. Ideaalis, valida laulu mille sõnu te teate. Kuid kui te ei saa aru millest lauldakse, tantsige nii kuidas süda tunneb.

Kõhutants ja striptiis

Nüüd lähme peegli ette ja alustame kõhutanstu trenni. Striptiisi loetakse kõige raskemaks. Alguses teil tuleb hida selg sirgu, siis ilusti liigutada puusi. Alguses tantsige aeglast striptiisi siis minge edasi kiire kõhutantsu juurde.

Kõhutants on kogenud tantsijate privileeg. Selle sfääri algajatele me pakume palju kergemat striptiisi milleks on klassikaline striptiis. Kui teil tuleb see kergelt välja siis võib teha seda raskemaks lisades aksessuaare. See võib olla aeglane striptiis ilusa kepiga, erootilise kaabuga või värviliste paeltaga siidist. Alguses teile tundub,et miskit ei tule välja. Kui ükskord tunnete, et striptiis on teie jaoks liiga kerge. Siis võib alustada kõuhtantsuga. Las kõik maailma mehed jumaldavad teid.

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!