Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Striptiis laval postiga

Striptiis baariletilStriptiis laval, postitants

Kui Te ei ole privaattantsude armastaja vaid soovite veeta õhtu lihtsalt  koos jahutava joogiga lõbusas seltskonnas, siis striptiis laval on mõeldud Teile.  Striptiisiklubides paigutatakse tavaliselt postid, palgatakse mitteprofessionaalsed tantsijad, kes lõbustavad mehi striptiisiga postil.

Postitantsu post

Kui Te pole kunagi sarnast kohta külastanud, aga väga soovite proovida, siis Teil on huvitav tutvuda järgmise informatsiooniga.  Post, mille peal esitatakse postitantsu, on eriline.  On vaja 40 millimeetrist  poleeritud metallist toru , et seda käte ja jalgadega ümber võtta.  On kahte liiki poste- pöörlevad ja staatilised. Esimesi kasutatakse tihti laval esinemiseks. Tänu suuremale dünaamilisele jõule tekitatakse parem visuaalne effekt. Kuid neid kasutatakse ka striptiisi jaoks laval. Neid paigutatakse harva kuid võib olla just Teil õnnestub näha tantsijat sellisel postil.  On olemas veel mitmeid detaile kuid see käib juba postitantsu akrobaatika  mitte postitantsu kohta.

Sellel ajal kui tantsija lõbustab Teie seltskonda võite lihtsalt lõõgastuda ja vaadata seda tegevust.  Teie ei saa posti lähedale tulla , Teil on lubatud ainult vaadata ning kätega mitte puutuda. Striptiis laval ütleb kõik enda eest.  Isegi kui Teid valdavad siirad emotsioonid ning Teid erutab striptiis laval, siis parem jooge veel üks jook. Pidage meeles, et tantsija teeb oma tööd ning teda ei huvita Teie ise  ja Teie soovid, millised nad ka poleks. Kõige arusaamatute klientide jaoks seisavad  klubi sissepääsu juures turvamehed, kes saadavad Teid klubist välja kui vaja.

Striptiis laval nõuab rahulolevaid kliente, seega ärge unustage jätta tantsijale tippi.  On tõenäoline, et järgmisel korral kui Te külastate seda kohta, siis striptiis laval pühendatakse just Teile ning Te näete seda tantsija silmadest.  Vahest võib aega veeta sellisel viisil, kuid naist peab otsima reaalses elus, mitte striptiisi ajal laval.

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!