Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Striptiis tellimiseks: korporatiivile või sauna

 striptiis saunaMida mõeldakse striptiisi tellimise all?

Pole suureks saladuseks, kui ma ütlen teile, et striptiis ei ole enam ammu seotud ainult stripiklubiga. Tänapäeval on täitsa tavaline tellida striptiisi. Siin ei pakuta mingisugust reklaami aga õigeid numbreid on väga lihtne leida. Internetis on palju informatsiooni striptiisi tellimiseks,  igas suures linnas. Praegu vaatame üle kaks üsna populaarset viis stripitantsu tellimiseks.

Töökollektiiv tähistab või striptiis korporotiivil

striptiis korporotiivil- juhtub harva ja teie, arvatavasti, pole kunagi sellega kokkupuutunud aga sellegi poolest on see täitsa olemas. Esimene ja kõige tähtsam asi on meeste seltskond. Naistele see väga ei meeldi. Kui teie seltskond otsustas tellida stripitantsu üritusele, alguseks peate helistama kohalikesse klubidesse küsimusega kas nad üldse pakuvad sellist teenust. Üritus on siiski ebatavaline ja nõuab õiget organisatiooni, sest mehed võivad juua ja käituda mitte väga korralikult. Iga klubi ei võimalda endale tellida turvamehi igaks väljakutseks. Seega, kui te leidsite võimaluse tellimiseks ja õnnestub organiseerida striptiisi siis varakult paluge kõiki mehi käituda korralikult. Kui pidu on juba täies hoos, laske neiul rahulikult tantsida ja olge ettevaatlikud peente naljadega. Siis korporatiiv toimub edukalt ja neiu on hea meel oma tipist. Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!

Sünnipäev sõbrale või striptiis saunas.

Teie sõbral on sünnipäev. Aastate jooksul olete juba kõik läbi proovinud ja nüüd tahate natuke eksootikat. Striptiis saunas- see on teie valik. Siin on kaks olulist asja: saun, kus keegi ei ole muusika vastu ja stripitantsijad, aga samuti klubi, kellele pole vahet kuhu kutsutakse tantsija. Striptiis saunas- veel haruldasem nähtus selles äris, kuid omab oma kliente. Kõige tähtsam- ärge sundige neiut teiega. Striptiis saunas- pole sama mis naise tellimine lõbumajast. Tantsijal pole tähtis koht, teie olete tema kliendid ja peate arusaama, et tema töö piirdub tantsimisega. Jälgige lihtsaid korrareegleid ja las teie pidu toimub ideaalselt.