Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Striptiisi casting ja konkurss

Striptantsu võistlused ja konkurssidStriptiisi meistrivõistlused

Striptiisi konkurss ja võistlused enam ei ole nii ebatavalised. Rohkem ja rohkem inimesi hakkavad sellega tegelema selle tantsustiiliga ja paljud räägivad sellest kui spordialast. Seoses selle populariseerimisega kasvasid ka nõuded tantsijale. Kui varem sai striptiisi tantsida olenemata kaalust, kehaehitusest jm. siis praegu ei ole see enam nii kerge. Enne seda kui saada stseenile, tantsija peab läbi striptiisi castingu.

 

Mis kriteeriumid on vajalikud striptiis castingul.

Striptiisi casting sisaldab endas järgmised nõuded:

  • Tavaliselt 18-25 aastased
  • Esineja peab omama maniküüri, pediküüri, olema depileeritud ja omama hoolitsetud soengut
  • Ilus ja priske keha on striptantsija peajoon.
  • Varem tantsukogemus ja oskus esineda publiku ees on teretulnud.

Kui castingu osaleja ei oma vähemalt ühte ülaltoodud kriteeriumit, siis tema võimalus saada soliidsesse kohta on väike. Kuigi on olemas ka kohti kus hinnatakse originaalsust, näiteks tüsedad vormid või naisi kes vanemad kui 25.

Striptiisi võistlused

Striptiis on juba ammu mitte ainult meelelahutus meestele. Paljud mõistavad seda sprodiliigina ning striptiisi konkurss on juba ammugist tavaline asi. Vaatamata stereotüüpidele, kohtunikud hindavad tantsijat mitte ainult välimus poolest vaid rohkem oskuste poolest. Võetakse arvesse raskeid elemente, nende tegemise korrektsust, sujuvust jne. Striptiisi konkurss on tõsine üritus, mille osalejad pikemat aega valmistavad ennast ette ja töötavad läbi oma esinemise programmi.

Kõige parem striptiisi võistlus

Peale selle, et striptiisi võistlus enam ei ole nii haruldane asi, paljudes riikides toimuvad riiklikudvõistlused, kus esinevad tantsijad kõikidest linnadest. Paljud viivad striptiisi võistlusi spordi  spordialade hulka. Seal võib vaadata mitte ainult naiste ilusaid kehi, vaid ka näha kõige paremat striptiisi, selle täielikus värvikuses, raskete elementide ja huvitavate liigutusetega.

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!