Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Striptiisi meloodia, mis muusika saatel kõige paremini tantsida striptiisi?

StriptiisilauludStriptiisi muusika

Valmistute striptiisi esitamiseks oma armsamale? Et kõik tuleks välja, teil tuleb mõelda läbi iga detaili, õigesti valida riietuse, jalanõud, meiki ja muidugi muusikat. Just viimasest punktist sõltub suurem osa selle edukusest. Kui striptiisi meloodia on valitud õigesti, teie häbelikus ja tagasihoidlikus eemaldub hetkega. Ning te ise ei märka kui muutute hetkega plastiliseks, graatsiliseks, tundlikuks ja avatuks nagu kaunis roos. Striptantsu muusika valimine ei ole kerge.

Striptiisi muusika rütmid

Nii, debüüdiks, on kõige parem valida keskmist rütmi. Väga kiire temp sobib ainult proessionaalidele kes suudavad seda teha erootiliseks. Aeglase muusikaga on vaja tugevat plastilisust, mis on olmas üldjuhul ainult balleriinidel, kergejõustiku sportlastel ja tsirkuse esinejatel. Ideaalis muusika striptiisiks peab erinema kolmeks erinevaks blokiks: aeglased esinemised (kolmkümmend sekundit), järsk rütmi kiirendamine ( ka kolmkümmend sekundit) ja siis aeglane temp (kaks-kolm minutit). Sellised meloodiaid võib kohata spetsiaalsetes audio-albumites, mida on lihtne leida internetis. Suurem osa laule on välismaa kompositsioonid, mida esitavad sellised artistid nagu Christina Aguilera, Lara Fabian, Laura Branigan, Sam Brown, Tito Tarantula, Jennier Lopez.

 

Meloodia tähendus striptiisis

Teine väga tähtis moment- teie reaktsioon meloodiale. Kui te võtate seda ainult kui etenduse ilusat tausta siis midagi head ei tule. Striptiisi muusika peab tekitama teil soovi liikuda, tantsida ja jagama enda emotsioone.

Mis muusikaga tantsida striptiisi

Selle jaoks sobib ideaalselt kerge rock, klassika( see aitab teha nii erootilise kui ka dramaatilise tantsu). Nendele, kes soovib natuke flirtida ja mängida, võib soovitada country’t. Aga kui te juba oskate tantsida striptiisi piisavalt ja olete esinenud mehe ees, proovige üllatada teda tantsuga, mille taustaks on hip-hop.

Ja veel üks soovitus: ärge unustage sellest, et striptiis muusikaga peab teid erutama ning partnerit lõdvestama ja näitama õndsuse maailma. Seega meloodial ei tohiks olla tümakat bassi, mis teeb agressiivseks ja hüperaktiivseks. Ärge üle pingutage ka lõdvestumisega, et teie kallim ei uinuks. Tal peab alati olema tunne, et kohe toimub mida üllatavat ja nauditavat.

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!