Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Uus striptiisi vool – spordi ja twerk striptiis

Sportlik striptiisSpordi ja twerk striptiis.

Tavaline striptiis ei piirdu oma klasiikalise vormiga. Järgnevalt räägime haruldasest liigist, kus spordi striptiis võtab twerk striptiisi vormi.

Twerk striptiis?

Iseenesest twerk striptiisi ei ole olemas, sest twerking on juba lõplik ja valmis tants, oma reeglite ja seadustega. Spordi striptiisiga on neil ühine see, et seal tehakse aktiivseid liigutusi puusade ja tuharatega. Sellise liigi stripiisi tantsimisel teisi kehaosasid peaaegu ei liigutata. Aga kus on siis twerk striptiis, küsite Teie? Sest spordistriptiis eeldab järk järgulist riidest lahti võtmist, liigutuste sujuvust ja särstakat kujutluspilti. Vastus on lihtne. Mõnikord hakkab klientidel või partneritel tantija tavalisest riietest lahti võtmisest igav. Tahetakse midagi erilist ja intrigeerivat. Kui tantsija on tunneb ennast vabalt ning ei häbene täielikult alasti olemist, siis sellisel juhul erutub klient väga ning twerk`i elemendid annavad twerk striptiisile võimaluse olla täiuslikuks tantsu alaliigiks. Kui rääkida striptiisist kui tantsust , siis ta on rohkem suunatud flirdile, siin aga avaneb täiesti uus ja selge seksuaalne alltekst.

Naine ei ole enam nii tähtis, spordi striptiisi maagia muidugi hävib kuid see variant on väga tõhus ja õigustab end täielikult. Sest, milline eesmärk on ükskõik millisel striptiisil, sealhulgas ka twerk striptiisil? Ahvatleda. Aga ahvatlemiseks on kõik vahendid head.

Kui Te soovite twerk`i selgeks õppida, siis tähtis on selgeks teha milliseid kehaosi tuleb rohkem arendada ning millised liigutused peavad lõpuks välja tulema. Õnneks jätkub video õpetusi ning tantisjate esinemisi. Isegi alasti. Ning unustage see, mida olete kuulnud sellise mõiste kohta nagu spordistriptiis. Siin kehtivad teised reeglid ja eripärad. Teie vibratsioonid tuharatega, rütmilised pöörded puusade ja nimmepiirkonnaga, puusadega „kaheksa“ joonistamine ja veel mitmed komponendid- see on twerk`is tähtis.

Teie sportlik vorm ja meessoost isikute reaktsioon Teie tantusle sõltub ainult Teie pingutustest. Kui Te tõesti tahate areneda selles tantsustiilis, siis aitab kodus istumisest- tehke interneti brauser lahti või minge trenni!

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!