Reserveerimine: +(372) 56 99 22 55

Väljasõidu striptiis poiste jaoks, ürituste jaoks

Privaatne striptiisStriptiis väljasõiduga? KERGE!

Tänapäeval, striptiis ei ole enam häbeiväärne või imelik. See seksuaalne tants on kõvasti kinnistunud  meelelahutuste äris. Striptiis väljasõiduga bankettidele, üritustele ja pidudele on aine populaarsem. Tants annab vürtsikust igale üritusele, tehes seda eksootilisemaks ja originaalsemaks.

Milline võib olla väljasõidu striptiis?

Kõige kergem väljsõidu striptiis sisaldab endas klassikalist tantsu riietest lahtivõtmisega. Tavalist sellist formaati tellitakse poissmeeste peole või teiste üritustele meeste seltskonnaga. Sellistel juhtudel vaataja ei vaja lisa aksessuaare,ta naudib ilusat naise keha ja selle sujuvat liikumist.

Raskema organiseerimisega on striptiis üritusel. Sellistel kokkusaamistel hinnatakse ettekandeid kostüümidega, mingi kindla teemaga. Näiteks, klassikaline variant on tants, kus neiu hüppab välja tordist või kingipakkist. Striptiis üritusel võib toimuda ka paaristantsijatega, mehe ja naisega. Siis tants näeb välja ilusam ja on huvitab mõlemale soole.

Kõige huvitavam väljasõidu striptiis on  najatemp. Põhiasjaks on siin ettearvamatus. Järsku tulnud politsei või naabrinaine kes karjub, et muusika on liiga vali. Sellised tegelased võivad tõsiselt üllatada kohalviibijaid, eriti siis kui nad alustavad on tantsuga..

Kuidas tellida striptiisi väljasõiduga?

Striptiis firmapeol, poissmeeste õhtul või muul üritusel tuleks varakult organiseerida. Kõige parem on paar päeva varem pööduda firma poole ja kõigest läbi rääkida. Tähtis on täpsustada:

  • Kohaloleku aeg
  • Temaatika
  • Tantsijate sugu
  • Muusikalise saate
  • Tantsu pikkust

Kõik need punktid on tähtsad ning ilma nendeta striptiis võib väljanäha halb. Paljudes agentuurides, kus tegeletakse erootilise tantsu väljasõitude organiseerimisega, tuleb kõik puntkid  läbi arutada organiseerimisjuhiga. Ta analüüsib üritust, pakub välja sobivat programmim, valib muusika, kostüümid jm. Selline variant on parim, kui te puutute taoliste teenustega. Striptiis üritusel on hea variant originaalsuse armastajatele.

Kui striptiisi klubi, vaata ainult parimad – Virgins!